Schär | glutenfree Products - Valentino diena: pasveikink savo Meilę vaišėmis be glitimo

Valentino diena: pasveikink savo Meilę vaišėmis be glitimo

Pasaulio produktai Gyvenimas be glitimo

Meilė ir maistas visada buvo greta. Ypač – per Valentino dieną, kai daugeliui žmonių būtent maistas padeda pasakyti tai, ką jie jaučia.

Tai gali būti romantiška vakarienė dviem restorane, gardi dovana arba pagamintas patiekalas tai arba tam, ką myli. Štai keletas idėjų Valentino dienos vaišėms be glitimo.

Maisto kalba: maistas skirtingose kultūrose

Įvairiose kultūrose maistas atlieka labai daug vaidmenų: ko gero, galime sakyti, kad maistas yra kalba, galinti išreikšti daugybę dalykų. Duonos laužymas daugelyje kultūrų reiškia dalijimąsi ir vienybę. Kai kurios šventės taip pat švenčiamos valgant tam tikrą maistą ir atliekant specialius ritualus. Pavyzdžiui, persai laikosi tradicijos per Naujuosius metus dažyti kiaušinius ryškiomis spalvomis, simbolizuojančiomis naują pradžią.

Kai Valentino dieną su kuo nors dalinatės maistu, parodote, kad tas žmogus jums ypatingas, jūsų – išrinktoji ar išrinktasis. Tad kodėl to nepasakius su maistu? Dalinuosi, vadinasi, rūpinuosi. O vienas geriausių būdų parodyti meilę – gaminti maistą. Žinoma, jums prireiks Valentino patiekalų idėjų be glitimo, jei jūsų mylimoji ar mylimasis serga celiakija, netoleruoja glitimo arba laikosi mitybos be glitimo.

Maisto gaminimas kaip meilės prisipažinimas

Kaip žinome, maisto gaminimas yra meilės prisipažinimas ir ypač – vasario 14-ąją. Viena klasikinių Valentino dienos dovanų yra romantiška vakarienė be glitimo, parenkant restoraną, kuris siūlo patiekalų be glitimo meniu. Meilės dieną puiki dovana yra saldainiai ar kitas skanėstas be glitimo, kurį jūsų mylimas žmogus mėgsta. Dar viena dovanos idėja – maisto gaminimo pamoka, kurioje galite dalyvauti kartu su savo drauge ar draugu.

Maistas = Meilė

Kartais nereikia jokių didelių planų, bet viskas pavyks puikiai, jei tiesiog pagaminsite savo mylimam žmogui jo mėgstamiausią patiekalą, juolab jei draugei ar draugui buvo ne pati geriausia diena. Visai nesunku sugroti romantišką natą ir išvengti glitimo. Uždekite žvakių, įjunkite švelnią muziką ir patiekite jūros gėrybių. Omarai, vėžiai, midijos ar austrės – galite drąsiai rinktis, kas patinka, nes visi šie produktai natūraliai yra be glitimo. Svarbu atidžiai peržiūrėti padažų ingredientus.

Patiekalų be glitimo idėjos Valentino dienai

Pasirinkusi Italijoje gamintus „Schär“ spagečius be glitimo įsimylėjėlių pora galės skanauti didžiulį dubenį bolonietiškų spagečių ir vakarienę užbaigti mielu spagečių bučiniu kaip Disnėjaus filme „Dama ir valkata“! Ir, žinoma, bet kurią širdį ištirpdys Valentino šokoladinis tortas, kurį pagaminsite iš produktų, neturinčių glitimo. Šio tobulo šokoladinio torto recepte naudojami „Schär“ miltai be glitimo Mix it! Universal. Tiesiog nieko negali būti paprasčiau. Ir skaniau.