Schär | glutenfree Products - Tegu pažinčių programėlės bus draugiškos ir tiems, kas gyvena be glitimo

Tegu pažinčių programėlės bus draugiškos ir tiems, kas gyvena be glitimo

Pasaulio produktai Citi

Pasirašyti dabar!

Kas yra „Schär“?

„Schär“ yra pasaulinis prekių ženklas, daugiau nei šimte pasaulio šalių siūlantis įsigyti aukščiausios kokybės maisto produktų be glitimo. Mes tikime, kad maistas turi galią burti žmones, o ne juos skirti.

Kas ir kodėl?

„Schär“ sukurta iniciatyva, skirta viso pasaulio žmonėms, kurie nevartoja glitimo. Visų pirma pastebėjome, kad nė vienoje populiarioje pažinčių programėlėje greta kitų mitybos būdų ar praktikų nėra galimybės pasirinkti ir savo paskyroje nurodyti ženklo BE GLITIMO. Todėl norime sutelkti pasaulinę bendruomenę, kad pasimatymai taptų įtraukūs ir patogesni visiems.

Kam tai turi įtakos?

Mityba be glitimo keičia ne tik tai, ką dedame į lėkštę, bet ir turi įtakos kitoms pačioms įvairiausioms gyvenimo sritims, pavyzdžiui, bendravimui ir ypač pasimatymams. Atlikti tyrimai atskleidė, kad žmonės, kurie nevartoja glitimo, stipriau nerimauja eidami į pasimatymą. Jiems stresą kelia:

  • būtinybė apie savo valgymo įpročius pasakoti naujiems žmonėms ir nežinoti, kaip jie į tai reaguos
  • būtinybė apie savo mitybos įpročius aiškinti restorane pasimatymo metu
  • baimė būti teisiamiems arba atstumtiems
  • būtinybė apsimetinėti, kad nėra alkani, nes nenori per (pirmą) pasimatymą atskleisti savo mitybos įpročių arba tiesiog nesijaučia saugūs

Paprastas problemos sprendimas

Kiekvienoje populiarioje pažinčių programėlėje kuriant paskyrą galima nurodyti savo pasirinktą mitybos būdą arba mėgstamus maisto produktus. Tačiau paties svarbiausio ženklo mūsų didelei bendruomenei vis dar trūksta. Taigi dabar pats tinkamiausias laikas paprašyti, kad į visas pažinčių programėles būtų įtrauktas naujas ženklas – BE GLITIMO.

Ką tai pakeis?

Užuot nerimavę dėl pasimatymų, glitimo nevartojantys žmonės galės paprasčiausiai savo paskyrą papildyti šiuo ženklu. Jei jis bus matomas visiems, tai mūsų bendruomenės nariams padės išvengti nemalonių situacijų (ar žmonių) ir susitelkti į daug svarbesnius dalykus, pavyzdžiui, meilę.

Pasirašyti dabar!