Schär BIO – naujas ekologiškos produkcijos be glitimo asortimentas  

Pasaulio produktai Virtuvėje

Didžiuojamės galėdami pristatyti Jums visiškai naują BIO produktų be glitimo asortimentą- mes garantuojame aukštą kokybę ir gamybos procesą nekenksmingą mus supančiai gamtai. „Schär BIO“ užkandžiai, makaronai ir kepiniai pagaminti iš ekologiškų grūdų be glitimo,  kruopščiai iškepti, kad Jus pasiektų tik kokybiška ir natūrali produkcija. 

EKOLOGIŠKUMAS – natūralus pasirinkimas 

Puikus maistas, išskirtinė kokybė ir fantastiškas skonis – tokia mūsų siekiamybė čia, Alpių širdyje.  Nuo 1922 m. Schär yra maisto be glitimo, skirto ypatingiems mitybos poreikiams, pradininkas, todėl mes nedvejojome sukurdami Schär BIO – mūsų ekologiškos produkcijos be glitimo asortimentą. Tai mūsų šeimos verslas ir mums rūpi vartotojai ir gamta, todėl nuolat stengiamės geriau prižiūrėti savo planetą. „Schär BIO“ – tai vienas iš būdų pasiimti geriausias gamtos gėrybes iš tvaraus ir ekologinio žemės ūkio, nereikalaujančio jokių konservantų, pesticidų ar genetiškai modifikuotų produktų (GMO) naudojimo. 

Schär BIO ir jo privalumai 

Schär BIO be glitimo produktai sujungia kokybiškų ingredientų paiešką ir būtinybę pasiekti tobulą pusiausvyrą su gamta.  Tai  yra – 

  • Įvairūs natūralūs ir ekologiški grūdai bei miltai be glitimo
  • Natūralių skonių,  vertingos maistinės skaidulos
  • Sėklos, dribsniai ir džiovinti vaisiai
  • Produktai be kviečių ir laktozės
  • Dirbtinių priedų ar konservantų atsisakymas
  • Pesticidų ar GMO atsisakymas
  • Palmių aliejaus atsisakymas
  • Ingredientų pritaikymas veganams arba vegetarams
  • FSC sertifikuota kartoninė pakuotė iš tvarios miškininkystės

Atraskite naujus BIO patiekalus be glitimo 

Yra tiek daug būdų panaudoti Schär BIO produktus nuostabaus skonio patiekalams! Nesvarbu, kokie skoniai Jums labiau patinka- saldūs ar sūrūs- kiekvienas gali rasti ekologišką receptą, tinkantį jo skoniui! 

Galbūt Jums patiks spalvingas pusryčių dubenėlis, nuteikiantis gerai dienos pradžiai? Tai puikus būdas sujungti sveikus ir skanius ingredientus į paprastą ir maistingą patiekalą. Pabuskite kartu su BIO Apple Bisco! 

Mes  mėgstame avokadus! Nesvarbu kokiame pavidale guakamolės padaže ar salotose – mūsų BIO Panini Cereal duonelė suteiks patiekalui dar daugiau skonio. Dar išbandykite avokadus su skrudintais, traškiais avinžirniais- nepasigailėsite! 

Ypatingieji Bolognese spagečiai! Mūsų veganiškas patiekalas Bolognese su raudonaisiais lęšiais ir BIO Spaghetti Cereal bus sveikas ir skanus Jūsų potyris.  Gaminant šį patiekalą, nepamirškite pridėti truputį meilės- bus dar skaniau! 

Mes žinome, kad kartais taip norisi kažko saldaus. Ir reikia greit, kaip greitosios pagalbos. Su mūsų šokoladiniais keksiukais BIO Madeleines Choco tikrai neužtruksite- viską paruošite per penkias minutes. 

 Nuo Schär su meile  

 

 

IMPRONTA E PRIVACY COOKIES SITEMAP IMPRINT & PRIVACY COOKIES SITEMAP