Veganiški blynai su aguonomis

Veganiški blynai su aguonomis

Pasaulio produktai Pyragai – Sausainiai – Desertai

Apžvalga

Be glitimo, be pieno ir kiaušinių, bet su trupučiu  pop ir džiazo ! Tai blynai, kuriuos norėsite patiekti visiems savo draugams.

Džiaukitės pusryčiais, išsikepę  šių fantastiškai lengvų  blynų be glitimo su aguonų sėklomis. Receptas gali būti be glitimo, be pieno ir kiaušinių, tačiau dėl to jų skonis nenukenčia. Jie pilni skonio ir energijos. Mažos juodos aguonų sėklos ne tik suteikia jiems linksmą popsą, bet ir prideda maistinių medžiagų. Puikus pasirinkimas vėlyviems pusryčiams visiems, nevartojantiems glitimo, veganams. Patiekite su sirupu ir šviežiais vaisiais, tai suteiks papildomų skonių.

Ingredientai

170g

miltų mišinio „Mix it! Universal“

50g

cukraus

10g

kepimo miltelių arba 5 g valgomosios sodos

280g

vandens

20g

alyvuogių aliejaus

1 žiupsnelio

druskos

10–15 g

maltų aguonų

Paruošimas

  • Į miltų mišinį įmaišykite druską ir mieles. Supilkite cukrų ir maišydami po truputėlį pilkite vandenį, kad nesusidarytų gumuliukų. Viską sumaišykite maišytuvu.
  • Toliau maišydami lėtai supilkite aliejų ir aguonas. Gerai viską išmaišykite. Jei tešla per tiršta, įpilkite dar vandens.
  • Į nelimpančią keptuvę įpilkite aliejaus ir dideliu šaukštu (arba mažu kaušeliu) pilkite tešlą.
  • Kai krašteliai pakyla nuo keptuvės ir ant paviršiaus susidaro burbuliukų, vadinasi, viena pusė iškepė. Apverskite blyną ir kepkite kitą pusę, kol ji pasidarys rusvai auksinė.
  • Tokiu būdu kepkite blynus iš visos tešlos. Stebėkite, kad keptuvėje visuomet būtų aliejaus. Iškeptus blynus dėkite vieną ant kito, kad jie išliktų karšti.
  • Patiekite pusryčiams su uogiene, kompotu ar vaisiais.