Pancanelos salotos

Pancanelos salotos

Pasaulio produktai Augalinis pagrindas

Apžvalga

Ingredientai

350 g

raudonų pomidorų

1

geltonas pomidoras

1/4

baltojo svogūno

3–4 riekės

duonos „Schär Pan Multigrano“

3 šaukštai

itin tyro alyvuogių aliejaus

3 šaukštai

tarkuoto parmezano

žiūpsnelis jūros druskos

1/2 šaukštelio

pankolių sėklų

kelios šakelės

džiovintų rozmarinų

kelios šakelės

raudonėlių

ryšelis

žalių bazilikų

Paruošimas

  • Nuplaukite pomidorus ir supjaustykite. Svarbu, kad pomidorai būtų saldūs ir gerai prinokę, nes nuo to labai priklauso patiekalo skonis. Nulupkite svogūną – geriausiai baltąjį – jis yra saldesnis ir švelnesnis. Supjaustykite plonais griežinėliais.
  • Supjaustykite duoną kubeliais, dėkite ant kepimo skardos, apšlakstykite alyvuogių aliejumi ir pabarstykite pankolių sėklomis, raudonėliais, rozmarinais ir trupučiu druskos. Sumaišykite su aliejumi ir visais prieskoniais taip, kad duona gerai įgertų žoleles.
  • Įkaitinkite orkaitę iki 200 °C (funkcija viršus–apačia) ir kiškite duoną maždaug 8 minutėms. Svarbu, kad duona paskrustų ir įgautų gražią gelsvą spalvą.
  • Pasiruoškite lėkštes, kuriose patieksite salotas. Pakaitomis dėkite pomidorus (su sultimis), duoną, svogūnus ir stambiai supjaustytus bazilikus.
  • Prieš patiekdami viską apšlakstykite alyvuogių aliejumi ir pabarstykite parmezanu. Pagal skonį pagardinkite druska. Geriausiai salotų nepalikti kitai dienai, nes pomidorai paleidžia sultis ir suminkština duoną, todėl salotos nebebūna tokios skanios.
IMPRONTA E PRIVACY COOKIES SITEMAP IMPRINT & PRIVACY COOKIES SITEMAP