„Dim Sum“ (kiniški koldūnai)

„Dim Sum“ (kiniški koldūnai)

Pasaulio produktai Mėsa

Apžvalga

Ingredientai

Tešla:

300 g

miltų mišinio „Schär Mix It Farina“

50 g

cukraus

1/2 šaukšto

jūros druskos

200 ml

drungno vandens

50 ml

rapsų aliejaus

Įdaras:

500 g

maltos kiaulienos

140 g

bambukų ūglių

50 g

daigintų pupelių

25 g

džiovintų juodųjų ausiagrybių (mun)

1/2 ryšelio

laiškinių česnakų arba svogūnų laiškų

1

imbiero šaknis

2 šaukštai

sojų padažo

2 šaukštai

ryžių aliejaus

1 šaukštas

miltų mišinio „Schär Mix It Farina“

malti juodieji pipirai

kalendros

Paruošimas

  • Pagaminkite įdarą. Užpilkite grybus verdančiu vandeniu, palaikykite 15 minučių ir nusausinkite. Supjaustykite grybus kartu su kalendromis, imbierais ir laiškiniais česnakais. Į kitą dubenį sudėkite mėsą, bambukų ūglius, daigintas pupeles, džiovintus grybus, supilkite sojų padažą ir suberkite miltus.
  • Tada prie šių produktų sudėkite pjaustytas kalendras, laiškinius česnakus ir grybus. Gerai išmaišykite ir įberkite juodųjų pipirų. Dėkite į šaldytuvą 30 minučių, kad mėsa pasimarinuotų.
  • Gaminkite tešlą. Dubenyje sumaišykite miltus, druską ir cukrų. Įpilkite šilto vandens ir gerai išmaišykite. Minkykite rankomis, kol tešla taps vienalytė. Jei ji per kieta, įpilkite truputį vandens. Paruošta tešla turi būti gana minkšta ir elastinga.
  • Pabarstykite konditerinės lentos paviršių miltais. Atplėškite gabalėlį tešlos ir rankomis suformuokite nedidelį kamuoliuką. Tada kruopščiai iškočiokite, kad tešla būtų ypač plona, o gauto blyno skersmuo – 9–10 cm. Galite iš karto iškočioti visą tešlą, o tada stikline išspausti apskritimus. Kiekvieną apskritimą iš viršaus patepkite aliejumi.
  • Ant kiekvieno dėkite 3/4 šaukšto įdaro. Vyniokite įdarą į tešlą formuodami maišelius. Tą patį pakartokite su kitais „Dim Sum“ koldūnais.
  • Paruoštus „Dim Sum“ sudėkite į kepimo popieriumi išklotą ir miltais pabarstytą bambukinį krepšelį. Tada viską sudėkite į puodą su verdančiu vandeniu. Virkite apie 20 minučių. Praėjus šiam laikui, patikrinkite, ar koldūnai jau išvirė.
  • „Dim Sum“ gali būti patiekiami su aštriu padažu.