Schär | glutenfree Products - Valio Naujiesiems metams! Mano tikslas gyventi sveikiau!

Valio Naujiesiems metams! Mano tikslas gyventi sveikiau!

Pasaulio produktai Gyvenimas be glitimo

Geri Naujų metų ketinimai be glitimo.

Linkėdami Naujųjų metų, linkime vieni kitiems viso ko geriausio ir geros sveikatos. Žiema yra gryno nuolaidžiavimo metas: sausainiai be glitimo, pyragai ir kalėdinės žąsys mus palydėjo per nuoširdų Kalėdų laiką, raclette ar fondiu per Naujuosius metus. Ar metų pradžioje planavote grįžti prie sąmoningesnės ir sveikesnės dietos be glitimo? Leiskite mums padėti!

Vienas iš būdų pradėti, neprarandant malonumo, yra valgymas be glitimo . Tai leis jūsų medžiagų apykaitai grįžti į vėžes. Parodysime dar daugiau patarimų, kuriais nesunku vadovautis ir juos įgyvendinti.

Mokytis pamilti maistą be glitimo

Ateityje galvokite protingai: užuot apraudoję neteisėtą skanėstą, kuriame gausu glitimo, pabandykite susikoncentruoti ties tuo, ką galite paragauti. Atraskite įvairovę be glitimo ir būsite nustebinti, kiek produktų natūraliai neturi jokio glitimo. Mūsų asortimente ir receptų pasaulyje rasite daug puikių pasiūlymų. Be to, yra daug vertingų patarimų iš DZG (Vokietijos celiakijos draugijos). Už metinį mokestį gausite įprastą informacinį biuletenį ir metinį katalogą su maisto produktų, kuriuose nėra glitimo, sąrašą iš didžiausių maisto gamintojų. Jei nuklydote į draudžiamų maisto produktų sąrašą, geriausia tai padaryti, jei einate į „žaliųjų“ pusę. Tai reikalauja kantrybės: būkite budrūs ir išmokite mylėti įdomų gyvenimo būdą, kuriame nėra glitimo.

Maisto atsargos virtuvėje ir rūsyje

Naujieji metai yra tinkamas metas išsivalyti. Peržiūrėkite savo spinteles ir išmeskite visus maisto produktus, kurių galiojimo laikas pasibaigęs. Nors daugelio maisto produktų, kuriuose nėra glitimo, galiojimo laikas yra ilgesnis, nepamirškite produktų, kurių galiojimo laikas yra „geriausias iki dienos“. Senesni produktai gali prarasti maistinę vertę. Kai spintelės bus sutvarkytos, jūsų mąstymas bus tvarkingesnis ir labiau motyvuotas.

Daugiau įvairovės lėkštėje

Ypač šaltuoju metų laiku mes pasisaviname nepakankamai vitaminų ir mineralų. Vitamino trūkumą gali nustatyti gydytojas, atlikęs kraujo tyrimą. Vitamino trūkumas ne tik sukelia silpnumo jausmą, bet ir daro mus jautresnius antrinėms ligoms. Tie, kurie valgo įvairų racioną pagal beglitiminę mitybos piramidę ir mėgaujasi natūraliai spalvotais vaisiais ir daržovėmis be glitimo, yra sveikesni užkertą kelią ilgalaikiam vitaminų ir mineralų trūkumui!

Išbandykite naujus receptus

Žmogus yra įpročio padaras, ypač kai kalbame apie maistą. Jei maisto gaminimas nėra jūsų aistra, galite išbandyti tuos pačius dalykus, o ne išbandyti ką nors naujo. Kartą per savaitę ar net kartą per mėnesį nukrypkite nuo mitybos vėžių ir išbandykite naujus receptus. Rinkitės mūsų receptų pasaulį, kur rasite įkvėpimo. Net jei nauji ingredientai ir galbūt neįprastas jų paruošimas iš pradžių jums kelia iššūkių, pamatysite, kad laikui bėgant, kuo daugiau receptų išbandysite, tuo daugiau džiaugsmo turėsite. Meniu pasirinkimas bus įvairesnis, pagerės jūsų gaminimo įgūdžiai, o gaminti be glitimo bus vis lengviau. Tai taip pat labai smagu!

Išeikite į gryną orą

Nesvarbu, ar sergate celiakija, ar ne – mankšta ne tik skatina virškinimą ir medžiagų apykaitą, bet ir gerina savijautą. Pabandykite tai! Net trumpas žiemos pasivaikščiojimas gryname ore daro teigiamą poveikį kūnui ir sielai ir tuo pačiu sukuria gerą nuotaiką žiemos pilkumoje.

  • Šiaurinis ėjimas
  • Bėgimas
  • arba plaukimas

yra ideali veikla tamsiuoju metų laiku!

Išplėskite draugų ratą

Ar kada pagalvojote įkurti savo savipagalbos grupę? Nors nebūtinai turite ją taip vadinti. Tai taip pat gali būti reguliarus susibūrimas su kitais, kurie taip pat gyvena be glitimo. Tokiame rate dalintis ir valgyti kartu yra labai smagu. Visi žino, kas tai yra, ir niekas nesijaučia vienišas. Temos yra įvairios: be maisto gaminimo ir kepimo, galima aptarti kelionių be glitimo ataskaitas, kelionių vietas, knygų rekomendacijas ar net patarimus dėl kosmetikos. Šiomis dienomis grįšite namo su daugybe idėjų – o gal net ir naujų draugų.