Schär | glutenfree Products - Schär receptas tvaresniam pasauliui

Schär receptas tvaresniam pasauliui

Pasaulio produktai Naujienos ir faktai

Schär“ tvaresnio pasaulio kūrimo plane jau yra du ypatingi produktai:

  • Panini Rolls sumuštinių duonelės be glitimo – pirmieji beglitiminiai duonos gaminiai, supakuoti į perdirbto plastiko pakuotę
  • Maestro Classic raikyta duona be glitimo pakuojama į pakuotę, kuriai pagaminti reikia net 40 % mažiau plastiko!

 

„Schär“ rūpinasi ne tik savo klientais, bet ir tvaresniu rytojumi. Ir mes tai įrodome prisidėdami prie ekologiškų sprendimų įgyvendinimo kuriant švaresnę ir tvaresnę planetą.

Dėmesingai žengiame į priekį įgyvendindami įvairius projektus, kad taptume draugiškesni aplinkai, o mūsų produktai be glitimo būtų kaip visada kokybiški ir skanūs.

Dabar, įdėję daug darbo ir pastangų, didžiuojamės savo naujausią inovaciją – pirmąją pasaulyje duoną be glitimo, supakuotą į sertifikuotą perdirbtą plastiką.

Nuo 2021 m. lapkričio mėn. Schär Panini Rolls be glitimo bus supakuoti į naują pakuotę iš tvaraus plastiko- kokybė ir puikus skonis planetai draugiškesnėje pakuotėje. Tai tikra naujovė beglitiminių produktų kategorijoje ir didelis žingsnis ekologiškesnio rytojaus link, tai Schär įsipareigojimas siekti tvarumo.

Sukurti kokybišką pakuotę iš perdirbto plastiko maistui nėra taip paprasta, kaip galėtų  atrodyti. Medžiagos, naudojamos mūsų beglitiminiams maisto produktams pakuoti, turi atitikti griežtus higienos ir saugos reikalavimus, o plastikas, pagamintas naudojant tradicinius mechaninio perdirbimo procesus, sunkiai pasiekia reikalaujamus standartus.

Pažangus mūsų tiekėjo perdirbimo procesas leidžia rūšiuoti ir išvalyti plastiko atliekas taip, kad būtų galima kurti naujas pakuotės maistui. Naujose pakuotėse net 46 % perdirbtų medžiagų – tai tikrai puikus skaičius!. Naujoji medžiaga yra tokios pat kokybės kaip ir visiškai naujas grynas plastikas, todėl Schär gali pakuoti savo gaminius pagal tuos pačius griežtus skonio, kokybės ir saugos reikalavimus, prisidedant prie tvaresnio pasaulio kūrimo.

„Panini Roll“ sumuštinių duonelių tvarios pakuotės įvedimas į rinką yra bandomasis prieš pradedant įgyvendinti didesnes „Schär“ tvarumo įdėjas. 35 % mūsų gaminių pakuočių jau yra pagaminti iš perdirbamų medžiagų, tačiau vadovaudamiesi Jungtinių Tautų darnaus vystymosi tikslais*, esame įsipareigoję per ateinančius kelerius metus veikti dar ekologiškiau.

2022 m. mes atliksime keletą Maestro“ asortimento pakuočių pakeitimų, siekdami naudoti 40 % mažiau plastiko, o tai dar 15 % sumažins bendrą plastiko naudojimą. Taip pat pristatysime daugiau perdirbamų ir tvarių medžiagų, sumažinsime pakuotės dydį ir storį beveik visose gaminių grupėse, taip pat gerinsime atsargų tvarkymą ir racionalizuosime transportavimą.

Pavyzdžiui, šiuo metu mūsų komanda dirba kartu tam, kad sumažintų sunaudojamos plastikinės plėvelės kiekį, bei jos storį, taip pat sumažintų produktų pakuočių dydį.

Visur, kur galime, keičiame plastiką į ekologiškesnį popierių. Bet kokie pakuočių pakeitimai turi būti kruopščiai išanalizuoti ir išbandyti, siekiant užtikrinti aukštus šviežumo ir kokybės standartus. Tai yra iššūkis, nes, kaip žinia, Schär gaminiuose nėra konservantų.

Kai 2024 m. pabaigoje bus atliktas kapitalinis remontas, tikimės, kad 25% sumažinsime visų gaminių pakavimo medžiagų, tai yra plastiko, popieriaus ir stiklo naudojimą.

 

* 17 JT tvaraus vystymosi tikslų – tai raginimas visoms valstybėms narėms skatinti gerovę ir kartu apsaugoti planetą. Daugiau žr.: https://www.un.org/sustainabledevelopment/